Nasi klienci

Zachęcamy do przeczytania opinii o naszych usługach, które otrzymaliśmy od niektórych z wspólnot, z jakimi współpracujemy.

WM Białowieska 13 Warszawa

Firma „ADOMPOL” Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami wykazuje się bardzo dobrą organizacją pracy, znajością rzeczy, a Jej przedstawiciele kulturą osobistą.

WM Wilanowska 10 Konstancin-Jeziorna

Mamy zapewnioną fachową obsługę techniczną i administracyjną, co pozwala Wspólnocie na realizację każdego, nawet najtrudniejszego zamierzenia inwestycyjnego.

WM Wilanowska 12 Konstancin-Jeziorna

Sprawozdania finansowe i rozliczenia właścicieli lokali sporządzane są rzetelnie, fachowo i na czas, co znaczy że usługi świadczone są w sposób kompetentny i zgodnie z standardami zawodowymi.

WM Aleja Wyzwolenia 18 Warszawa

Pracownicy ADOMPOL, przede wszystkim osobisty opiekun budynku, cechują się dużą wiedzą, dyspozycyjnością i sprawnością organizacyjną.

WM Syreny 18 Warszawa

Wszelkie zadania zlecone przez Wspólnotę wykonywane są z należytą starannością oraz w sposób potwierdzajacy przygotowanie zawodowe i doświadczenie w zakresie nowoczesnyc standardów.

WM Ząbkowska 54 Warszawa

Pracownicy „Adompol” cechują się duża dyspozycyjnością, życzliwością i sprawnością organizacyjną. Wespół z zarządcą nieruchomości prowadzą stały nadzór nad nieruchomością, swoją wiedzą i doświadczeniem nieustannie udzielają wsparcia Zarządowi Wspólnoty

Szukasz zarządcy dla swojej wspólnoty?

Odezwij się!

Bezpieczeństwo

Jako licencjonowany zarządca nieruchomości legitymuję się ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej – polisa nr 70 Seria AOC nr 001154 w Polskim Towarzystwie Ubezpieczeniowym S.A.,

biuro@adompol.pl

(22) 6311829

ul. GÓRCZEWSKA 84/86 lok 9 Warszawa